Hakkımızda

Firmamız, 2005 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup, alüminyum ve zamak metallerin yüksek basınçlı döküm enjeksiyonu konusunda faaliyet göstermektedir. 2015 yılında 7500 m2 kapalı üretim alanına taşınan firmamız, faaliyet alanında Türkiye'nin en modern tesislerinden birine sahip olmuştur.

Başta otomotiv sektörü olmak üzere, makine, elektrik, yapı malzemeleri ve mobilya sektörü gibi çok farklı sektörlere hitap edebilen firmamız, son teknolojiyle donatılmış 150-1250 ton arası güçte makineleri ile üretimini gerçekleştirmektedir. 2015 yılında robot teknolojisi'nin mevcut makinelere entegre edilmesi ile de "iş sağlığı ve güvenliği" konusunda çağın gerekliliklerine uygun biçimde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

ISO/TS 16949 kalite yönetim sistemine sahip olan firmamız,OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite yönetim sistemi belgelendirme çalışmalarına devam etmektedir.

TEKNOKAST etik davranış kuralları

Teknokast etik kuralları, tüm çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi kapsamaktadır ve tüm çalışanlarımız TEKNOKAST etik kurallarına uymakla yükümlüdür.

Teknokast etik kuralları'nın tüm çalışanlara bildirilmesi, çalışanların bu kurallara gerekli önemi vermelerinin sağlanması ve bu kurallara uyulması konusunda gerekli çaba ve liderliğin gösterilmesinden tüm yöneticilerimiz sorumludur.

TEKNOKAST etik davranış kurallarına erişmek için tıklayınız.

                                                                                           teknocast3d 2